Devamlı Projeler

Kurban Projesi

Küçükbaş ve büyükbaş tüm kurban faaliyetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Tüm kurban faaliyetleriniz sipariş verdiğiniz gün gerçekleştirilir ve aynı gün bağışçılarınıza iletmeniz için özel prodüksiyon görüntüleriniz tarafınıza iletilir. Adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı, şifa kurbanı ve sadaka kurbanları… Yardım kuruluşlarının bizlere ulaştırdığı sipariş üzerine aynı gün kurban kesimi sağlanır. Tüm kurbanlarımız Afrika ve Asya’da bulunan çiftlik ve kesimhanelerimizde kesilmektedir.

Toplu Yemek Projesi

 Yemek faaliyetlerinde bulunmak isteyen insani yardım dernekleri artık yalnız değil. Ulaşamadığınız coğrafyalarda IPCAA sizler için tüm yardım faaliyetlerini gerçekleştirecek projeler sunmakta. Yemek siparişinizi verdiğiniz gün yemekler IPCAA tarafından hazırlanır ve önceden tespit edilen bölgelerde dağıtılır. Ekip arkadaşlarımız tarafından çekilen görüntüler özel prodüksiyonlar oluşturularak tarafınıza iletilir. Sizlerde bağışçılarınız ile paylaşırsınız. Sadece siparişinizi ulaştırmalısınız.

Erzak Yardımı Projeleri

Erzak paketlerimizi siparişiniz ile aynı gün hazırlayarak dağıtıyoruz. Dağıtım esnasında ekip arkadaşlarımız tarafından tüm görüntüler kayıt altına alınmakta. Kayıt altına alınan görüntüler bağışçılarınıza ulaştırmanız için sizlere özel prodüksiyonlar hazırlanarak iletiliyor. Erzak paketleri önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi bireylere teslim ediliyor. Erzak paketi içeriği ihtiyaç sahibi bireylerin yeme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak hazırlanıyor. 

Giyim Yardımı Projeleri

GİYİM PROJELERİMİZ SİZ DEĞERLİ DERNEKLERİMİZİN TERCİHLERİ DOĞRULTUSUNDA ŞEKİLLENMEKTEDİR. DİLERSENİZ AYAKKABI, DİLERSENİZ CİLBAB YA DA GİYİM PAKETİ DAĞITIMI FAALİYETLERİNDE BULUNABİLİRSİNİZ. AFRİKA VE ASYA’DA YER ALAN DEPOLARIMIZDA BULUNAN ÜRÜNLER SİPARİŞ VERDİĞİNİZ GÜN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE DAĞITILIR VE ÖZEL PRODÜKSİYON GÖRÜNTLERİNİZ AYNI GÜN SİZLERE İLETİLİR.

Kuran-ı Kerim ve Elif Ba Projesi

 KURAN-I KERİM VE ELİF-BA DAĞITIMI PROJELERİNİZİ BAĞIŞÇILARINIZA ÖZEL ŞABLONLAR HAZIRLAYARAK GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. FAALİYETLERİNİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİ ESNASINDA ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN ŞABLONLAR VİDEO İÇERİSİNDE BELİRGİN ŞEKİLDE YERLEŞTİRİLİR VE KAYIT ALTINA AINAN GÖRÜNTÜLER İLE  PRODÜKSİYON EKİBİMİZ TARAFINDAN ÖZEL VİDEOLAR HAZIRLANIR. SİPARİŞİNİZ ÜZERİNE AYNI GÜN PROJE GERÇEKLEŞTİRİLİR.

Kırtasiye Yardımı Projesi

KIRTASİYE PAKETLERİMİZ SİZ DEĞERLİ DERNEKLERİMİZİN İNSANİ YARDIM FAALİYETLERİ İÇİN HAZIR. SİZ BAĞIŞÇI İSİMLERİNİZ İLE BİRLİKTE SİPARİŞİNİZİ BİZLERE İLETİN , BİZLER PROJENİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM. BAĞIŞÇILARINIZIN ÖZEL İSTEK VE TALEPLERİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK ŞABLONLARINIZI HAZIRLYALIM. IPCAA EKİBİ OLARAK PROJE SÜRECİNİN HER AŞAMASINDA SİZLERİ DESTEKLEYELİM. 

İletişime Geçin!