SİPARİŞ VERİN

SİPARİŞİNİZ ALINIR!

Bizlere siparişinizi verirken bağışçınızın ismini ve Kurban türünü belirtmeniz yeterli! Siparişinizi verdiğiniz anda bağışçınıza özel şablon hazırlanarak Kurbanlık Hayvanın kesimi için iş emri oluşturulur.

KURBANINIZ KESİLSİN

SİPARİSİNİZ ÜZERİNE KURBANINIZ KESİLİR!

Kesim sırasında hazırlanan şablon video içerisinde belirgin şekilde yer alır ve kesim İslami Usullere uygun şekilde gerçekleştirilir.

PRODÜKSİYON GÖRÜNTÜLERİNİZ AYNI GÜN SİZE TESLİM EDİLSİN

ÖZEL PRODÜKSİYON GÖRÜNTÜLERİNİZ TARAFINIZA İLETİLİR!

Kesim sırasında gerçekleştirilen  profesyonel çekimlere ilişkin ham görüntüler prodüksiyon ekibimiz tarafından Bağışçılarınıza özel prodüksiyonlar hazırlanarak tarafınıza iletilir.

İnsani Yardım Kuruluşarının Tüm Kurban Faaliyetlerine Tam Destek!

BÜYÜKBAŞ KÜÇÜKBAŞ VE DEVE KURBANI

Asya ve Afrika’daki çiftlik ile kesimhanelerimiz değerli İnsani Yardım Derneklerinin hizmetinde. Kurban faaliyetlerinizi siparişiniz ile aynı gün içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Küçükbaş, Büyükbaş ve Deve kurbanlarıızı sipariş verdiğiniz günün içerisinde kesiyor, derneğiniz adına bağışçınıza özek kurban prodüksiyonlarını hazırlayarak sizlere iletiyoruz.

Adak Kurbanı, Şükür Kurbanı, Akika ve Vacip Kurbanlarınızı Bağışçı İsmi ve Notlarınız ile birlikte bize iletin. Bağışçınıza özel videonuz aynı gün içerisinde size iletilsin. İPCAA tüm Dünya’daki insani yardım kuruluşlarının Kurban Faaliyetlerinde Organizasyon ve Proje Desteği ile yanında…

 

KURBAN 2
afrika kurban bağışı

KURBAN KESİMİ SÜRECİ

AFRİKA VE ASYA’DA KURBAN KESİMİ SÜRECİ NASIL İŞLER? DEĞERLİ DERNEKLERİMİZ BİZLERE SİPARİŞLERİNİZİ, HANGİ BÖLGEDE KURBAN KESİMİ FAALİYETİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİKLERİNİ VE BAĞIŞÇI İSİMLERİNİ İLETİRLER. BİZLER BAĞIŞÇILARINIZA ÖZEL ŞABLON HAZIRLAYARAK KURBAN KESİMİ İÇİN İŞ EMRİ OLUŞTURURUZ. HİZMET BÖLGELERİMİZDEKİ EKİP ARKADAŞLARIMIZ KURBAN KESİMİNİ İSLAMİ USÜLLERE UYGUN GERÇEKLEŞTİRİR. PRODÜKSİYON EKİBİMİZ HAM GÖRÜNTÜLERDEN BAĞIŞÇILARINIZA ÖZEL VİDEOLARI HAZIRLIYOR VE SİZLERE İLETİYORUZ. TÜM KURBAN FAALİYETLERİ İSTEDİĞİNİZ BÖLGEDE SİPARİŞ İLE AYNI GÜN GERÇEKLEŞİR!w

İletişime Geçin!