BİZ KİMİZ?

IPCAA - INTERNATIONAL PROJECT COMPANY ASIA/AFRICA

hakkımızda

International Project Company Asia and Africa (IPCAA), kuruluşundan bu yana Sivil Toplum Kuruluşlarının her birine alanında uzman ekibi, dünyanın bir çok ülkesinde bulunan geniş tedarik alanı, vereceği hizmetin kalitesi için tüm bilgi ve birikimini kullanarak alt yapı hizmeti sağlayan bir organizasyon firmasıdır.

               IPCAA, başta Afrika olmak üzere, Uluslararası yardım kuruluşlarının dünyanın farklı yerlerinde gerçekleştirmek istedikleri tüm projeleri, organizasyonun gerektireceği tüm teknik desteği ve projelerin sorunsuz tamamlanabilmesi için gerekli tüm bilgi birikimine sahip alanında uzmanlığına güvenen bir kuruluştur.

               Kurban, Deve, Su Kuyusu, Camii, Okul, Kur’an-ı Kerim, Elif Ba, Giyim, Ayakkabı, Erzak Dağıtımı, Sünnet gibi uluslararası olarak gerçekleştirilen tüm insani yardım faaliyetleri için organizasyon ve proje desteği sunan kurumumuz, yapılacak organizasyonun türüne göre faaliyetin gerçekleşeceği bölgedeki coğrafyayı oldukça profesyonel bir şekilde ele alarak yardımların ihtiyaç sahiplerine eşit bir şekilde ulaşmasına kadarki süreçte tüm projeyi sıkı bir şekilde takip etmektedir.

               Şirketimiz bir yardım kuruluşu olmayıp, hiçbir kurum ya da şahıstan bağış adı altında ücret talep etmemekle beraber Sivil Toplum Kuruluşlarına alt yapı hizmeti sunmaktadır.

MİSYON

International Project Company Asia and Africa (IPCAA), Sivil Toplum Kuruluşlarının gerçekleştireceği insani yardım faaliyetlerinin organizasyonunda, dünyanın çeşitli yerlerinde, projenin başlangıcından bitişine, projenin takibine, sivil toplum kuruluşlarının projelerini gerçekleştireceği ülkedeki gözlem ve konaklamasına kadarki tüm süreçlerin takibini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

               İnsani Yardım Faaliyetlerine ilişkin sunduğumuz tüm projelerimizi, projenin tamamlanmasını taahhüt ettiğimiz tarihte fotoğraf ve videolara ait özel prodüksiyon çalışmaları hazırlayarak, sivil toplum kuruluşlarına teslim etmekteyiz.

               Proje türüne göre, kurban projelerimiz aynı gün, kalıcı eser projelerimiz ise proje başlangıcında belirtilen süre sınırlarını aşmadan tarafınıza tüm aşama videoları ile teslim edilmektedir.

               Gerçekleştirilen projelerin, tüm görsel ve videolarının sivil toplum kuruluşları ve bağışçıların ulaşabileceği doğrultuda şeffaf bir şekilde kayıt altına alınmasına, sonradan ihtiyaç duyulabileceği göz önünde bulundurularak arşivlenmesi ile anlık teslim edilebilmesi,  şirketimizin en önem verdiği unsurlar arasında yer almaktadır.

 

               Uluslararası yardım faaliyetleri organizasyonlarında kalite ve güvencenin tek adresi olmak için ivedilikle çalışıyoruz.

VİZYON

Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm insani yardım projelerini, dünyadaki ihtiyaç sahibi her bölgeye adil olarak paylaştırmak,

Sivil Toplum Kuruluşlarının istedikleri bölgelerde projelerini gerçekleştirebilmeleri için alt yapı sağlamak, onlara bölgede sağlıklı hizmet verebilmek için tüm koşulları elverişli hale getirebilmek,

Farklı ihtiyaçlara cevap verecek yeni projeler üretip, yardım gönüllülerinin bu faaliyetleri gerçekleştirmesine destek olmak,

Değişen ve gelişen teknoloji ile beraber sivil toplum kuruluşlarımıza her zaman daha kaliteli görüntüler sunmak,

Kaliteli, yenilikçi ve farklı hizmetler sunmayı hedefleyen IPCAA tüm dünyadaki ihtiyaç sahibi bireyler ile yardım gönüllülerini buluşturup sivil toplum kuruluşlarının kendilerini iyi hissedeceği ve faaliyetlerini gönül rahatlığıyla gerçekleştireceği bir hizmet ağı oluşturarak sektöründe en tercih edilen marka olmayı hedeflemektedir.

 

 

İletişime Geçin!